sobota, 15 czerwca, 2024
Aktualności

Margaret, Chylińska i C-Bool gwiazdami Dni Leszna. Wiemy ile ludzi bawiło się na stadionie (zdjęcia)

Koncert Gwiazd zorganizowany z okazji Dni Leszna 2024 to już historia. W piątek, 31 maja na leszczyńskim stadionie im. Alfreda Smoczyka wystąpiła Margaret, Agnieszka Chylińska oraz C-Bool. Zainteresowanie koncertami było ogromne.

To były rekordowe Dni Leszna – na „Smoczyku” bawiło się około 15 tysięcy osób, czyli komplet. Ogromną frekwencję świetnie obrazuje tłum ludzi, którzy już po godzinie 17:00 wyczekiwali otwarcia bram.

Największym zainteresowaniem zdecydowanie cieszył się koncert Agnieszki Chylińskiej, to tutaj można było zobaczyć jak stadion wypełniony został po brzegi.

W sobotę, 1 czerwca Dni Leszna przeniosły się do parku im. Leszczyńskich Satyryków. Od godziny 14:00 trwa tam festyn, który przybrał formę pikniku rodzinnego. Na scenie pojawiają się lokalni artyści, nie zabraknie również licznych atrakcji dla dzieci. Niedziela, 2 czerwca będzie ostatnim dniem tegorocznych obchodów miasta. Na scenie za Teatrem Miejskim pojawi znany komik – Jerzy Kryszak oraz kultowy zespół Czerwone Gitary. Start od godziny 16:00.

fot. Maksym Szalkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *