sobota, 15 czerwca, 2024
Aktualności

Dni Leszna już wkrótce. Szykuje się wielka impreza. Zobacz harmonogram

Dni Leszna na stałe zagościły w kalendarzu leszczyńskich imprez. W tym roku zaplanowano je od 31 maja do 2 czerwca. W pierwszy dzień odbędzie się wielki Koncert Gwiazd. Na scenie pojawi się Margaret, Agnieszka Chylińska oraz C-Bool.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Tradycyjnie, przed wejściem na scenę wielkich gwiazd, będziemy mogli podziwiać młode talenty, czyli lokalne, niezwykle utalentowane gwiazdy. Będą to laureaci Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła.

Kto wystąpi na Dniach Leszna 2024?

Następnie na scenie pojawi się Margaret, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Jurorka w „The Voice Of Poland”. Zaraz po niej usłyszymy Agnieszkę Chylińską, znaną z wielkich przebojów takich jak: „Królowa Łez”, czy też „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Na „deser” w klimat klubowych hitów wprowadzi nas C-Bool, twórca znanego na całym świecie, przeboju – „Magic Symphony”.

Ile kosztuje bilet na Dni Leszna 2024?

Koszt biletu to 10 złotych, można go zakupić w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie lub przez internet na stronie bilety-mok-leszno.pl lub kupbilecikpl.

W sobotę oraz niedzielę (1 – 2 czerwca) Dni Leszna przeniosą się do Parku im. Leszczyńskich Satyryków przy Teatrze Miejskim i przybiorą formę festynu rodzinnego, na którym mieszkańcy Leszna i okolic będą mogli podziwiać występy lokalnych sekcji i zespołów, a także wziąć udział w licznych atrakcjach i niespodziankach muzycznych, spektaklach teatralnych w plenerze, a także koncercie Czerwonych Gitar – zespołu, którego hity śpiewają wszystkie pokolenia.

Na wydarzenia zapraszają Prezydent Miasta Leszna, Radni Rady Miejskiej Leszna, Miejski Ośrodek Kultury i Teatr Miejski w Lesznie. 

Jeden komentarz do “Dni Leszna już wkrótce. Szykuje się wielka impreza. Zobacz harmonogram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *