środa, 29 maja, 2024
Aktualności

Najlepsza firma pogrzebowa w Lesznie? Tak zdecydowali mieszkańcy

artykuł sponsorowany

Firma pogrzebowa Zbigniewa Nowaka z Leszna to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Profesjonalizm i dokładność – te dwie cechy powodują, że to właśnie ta firma jest najczęściej wybierana przez mieszkańców Leszna i okolic.

Zakład pogrzebowy Zbigniew Nowak został laureatem konkursu „Złota firma„, to przedsiębiorstwo, które znalazła się w 10% najlepiej ocenianych firm w Lesznie. 4.6 taka jest średnia ocen wystawionych przez klientów. Nagroda „Złotej firmy” przyznawana jest na podstawie wystawionych ocen, zawierających miarodajne recenzje, na portalach typu Google Map lub Facebook. Po zsumowaniu i analizie ocen, przedsiębiorstwo znalazło się w gronie najlepiej ocenianych firm w Polsce.

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Dziękujemy naszym klientom, że to właśnie Nam zaufali. Cały czas staramy się, aby doskonalić swoje umiejętności i nie zawieść zaufania klientów, którym tak mocno i licznie nas obdarzyli – mówi Oskar Nowak, menager zakładu.

Najwyższa jakość i profesjonalne wykonywanie usług pogrzebowych takie motto przyświeca od lat lokalnej firmie. Ogromny wybór trumien, urn i innych akcesoriów funeralnych niezbędnych do przygotowania pochówku sprawia, że firma może świadczyć kompleksowe usługi. To niewątpliwe duży plus. W swojej flocie zakład posiada eleganckie karawany, w tym karawan „Prezydencki”. Zakład pogrzebowy zajmie się wszystkim od A do Z , dzięki czemu odciąży pogrążonych w żałobie bliskich od załatwiania różnych, wielu spraw dotyczących pochówku.

Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację oraz na to, by godnie i z szacunkiem traktować zmarłych i ich bliskich. Wybierając Nas mają Państwo pewność załatwienia wszelkich formalności na miejscu – dodaje manager zakładu, Oskar Nowak.

Uczestnictwo w krajowych oraz międzynarodowych wystawach i targach funeralnych umożliwia wprowadzenie aktualnych światowych wzorów i najnowocześniejszych rozwiązań branżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *